Najczęściej zadawane pytania

Podstawowe informacje o serwisie

Co to za serwis? Gdzie ja jestem?

Witaj na Wrzucie. Za pomocą naszego serwisu możesz dzielić się ze wszystkimi swoimi plikami multimedialnymi, zdjęciami, filmami oraz nagraną muzyką. Możesz je także grupować w playlisty czy albumy, a Twoi znajomi mogą je oceniać oraz komentować.

Fajnie! Jak mogę zacząć?

Nie wymagamy rejestracji konta, jednak zarejestrowani użytkownicy mają możliwość korzystania z dodatkowych funkcji. Żeby wrzucić swój pierwszy plik, skorzystaj z guzika "Wrzuć plik" umiejscowionego na górnej belce nawigacyjnej.

Co zyskam jako zarejestrowany użytkownik?

 • Własną stronę użytkownika ze swoimi plikami oraz statystykami konta
 • Ulubione pliki/playlisty/albumy w jednym miejscu, kategoryzowane według typu
 • Wybór własnego awatara widocznego na Twojej stronie użytkownika oraz w komentarzach
 • Dostępne 4 tryby dostępu do każdego pliku (więcej)
 • Możliwość wskazania zakresu informacji o profilu, które chcesz udostępnić innym
 • Dokładniejsze statystyki odtworzeń / obejrzeń Twoich plików

Jak zalogować się przez Facebook'a?

Przejdź na stronę główną serwisu www.wrzuta.pl, kliknij ''logowanie'', następnie wybierz opcję zalogowania przez Facebook i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Zapomniałem hasła! Co zrobić?

Aby odzyskać dostęp do swojego konta, przejdź na stronę http://www.wrzuta.pl/zapomnialem i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Nie pamiętam swojego loginu!

Niestety, w takim przypadku nie jesteśmy w stanie pomóc ;( Nie ma możliwości przypomnienia loginu.

Na czym polega filtr +18?

Nasi użytkownicy wrzucają czasami pliki, które nie każdy chciałby, lub powinien, oglądać. Z myślą o tych osobach stworzyliśmy filtr +18, który umożliwia pominięcie wszystkich kontrowersyjnych treści na stronach Wrzuta.pl.

Jeśli nie chcesz widzieć takich materiałów, po prostu go włącz. Przełącznik znajduje się na dole każdej strony z materiałami. Możesz też ustawić na stałe wartość filtra w ustawieniach swojego profilu.

Boję się o moją prywatność, mogę wam zaufać?

By zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie logowania i edycji najważniejszych danych wykorzystujemy certyfikat SSL (więcej o SSL).
Zapisujemy też na Twoim komputerze kilka ciasteczek usprawniających działanie serwisu, a sami pobieramy Twoje IP przy wrzucaniu pliku z powodów bezpieczeństwa. Tak, bezpieczeństwa - za jego pomocą będziemy Cię mogli zidentyfikować, jeśli będziesz bezustannie wrzucał zabronione przez regulamin pliki, więc o ile normalnie korzystasz z serwisu, nie musisz się martwić.

Poczułem się urażony jakimś plikiem! Zróbcie coś z tym!

Jeśli uważasz, że dany plik nie powinien się znaleźć na naszym serwisie i nie powinien dalej być rozpowszechniany, poczułeś się nim urażony, uważasz, że masz do niego prawa autorskie, albo co najważniejsze, jest wbrew naszemu regulaminowi, kliknij na wyróżniony link "Zgłoś" pod opisem pliku i opisz co się stało. Nasi moderatorzy jak najszybciej sprawdzą ten plik i zdecydują co z nim dalej zrobić. By uniknąć bezmyślnego klikania, funkcja jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. Pozostali mogą skorzystać z formularza kontaktowego.

Wasza strona się źle wyświetla! Nie mogę na nic kliknąć, pomocy!

Wrzuta.pl wykorzystuje najnowsze technologie Internetowe, takie jak Flash, JavaScript, czy XHTML. Możliwe, że Twoja przeglądarka ich nie obsługuje - w takim przypadku musisz zainstalować jej najnowszą wersję. Wrzuta.pl działa bezproblemowo pod następującymi przeglądarkami, z włączoną funkcją obsługi JavaScript oraz ciasteczek:

Mam świetny pomysł na dalsze rozwijanie serwisu!

My też mamy masę pomysłów, ale chętnie wysłuchamy wszystkich innych propozycji ulepszeń. Możesz zgłaszać wszelkie sugestie używając formularza kontaktowego. Z pewnością weźmiemy pod uwagę każde zgłoszenie.

profile

Jakie dane muszę podać w czasie rejestracji?

By założyć profil wystarczy aktualny adres email i hasło. Możesz także założyć konto korzystając ze swojego profilu na Facebooku. W tym celu kliknij niebieski przycik "Połącz z Facebookiem" i postępuj zgodnie z instrukcjami. By lepiej proponować Ci materiały, które mogą Cie zainteresować wymagamy podania też płci.

Założyłem konto za pomocą Facebooka a Wrzuta prosi mnie o jakieś "hasło bezpieczeństwa". Po co?

Może się zdarzyć, że zrezygnujesz z konta na Facebooku albo "Fejs" będzie niedostępny i wtedy bez hasła bezpieczeństwa nie będziesz mógł się dostać do swojego konta. Dlatego, by być pewnym, że nie stracisz dostępu do swojego profilu, zalecamy ustawienie dodatkowego hasła.

Chciałbym zmienić opis i awatar. Jak to zrobić?

Zaloguj się i przejdź do edycji konta. Za jego pomocą nie tylko dodasz / zmienisz awatar, czy opis, ale także ustawisz opcje prywatności i będziesz mógł zarządzać swoim hasłem.

Kolorowe kropki przy nazwie użytkownika. Co one oznaczają?

Kolory informują o aktywności użytkownika w serwisie:

 • zielona - Użytkownik jest online lub nie wylogował się i jego sesja jest wciąż aktywna
 • żółta - Użytkownik był niedawno zalogowany lub jego sesja wygasła
 • czerwona - Użytkownik logował się po raz ostatni ponad tydzień temu
 • szara - Użytkownik nie logował się od dawna
 • niebieska - Nie można pobrać danych o statusie zalogowania użytkownika lub nie zgodził się na podawanie tej informacji

Jeśli nie chcesz, by inni widzieli czy jesteś online zmień ustawienia prywatności w edycji profilu. Odznacz pole "Pozwalam, by inni użytkownicy widzieli status mojego zalogowania".

Nie chce by inni widzieli moje ulubione pliki, czy listę moich znajomych.

Nie ma problemu! Zaloguj się i w zakładce "Prywatność" w edycji swojego konta zaznacz odpowiednie opcje.

Czy za pomocą Wiadomości mogę wysłać maila?

Nie. Wiadomości służą tylko do komunikacji wewnątrz serwisu Wrzuta. Możesz wysłać do innego użytkownika wiadomość wpisując jego nazwę w pole "Odbiorca". Na każdym profilu, obok awatara znajdziesz też ikonkę koperty. Jeśli jesteś zalogowany możesz w nią kliknąć by wysłać szybko wiadomość do właściciela profilu. W swojej skrzynce możesz też czasem znaleźć wiadomości od Teamu Wrzuty. Są one opatrzone specjalną ikonką, więc trudno je pomylić z wiadomościami prywatnymi od innych użytkowników;)

Jak jest wyliczana ocena pliku i profilu?

W przypadku pliku bierzemy pod uwagę wszystkie głosy oddane na plus i na minus. I na tej podstawie pokazujemy w procentach, których głosów jest więcej. Ocenę profilu wyliczamy w podobny sposób, tyle że bierzemy pod uwagę wszystkie pliki użytkownika.

znajomi / subskrypcje

Czym różnią się Znajomi od Subskrypcji? :/

Subskrypcje pozwolą ci na bieżąco obserwować aktywność wybranych profili i kanałów. Jeśli, któryś z nich zainteresował Cię, kliknij na zielony guzik "Subskrybuj", który znajduje się w prawym górnym rogu profilu. Dodatkowo w sekcji "Ostatnia aktywność” znajdziesz wszystkie, ostatnio dodane pliki subskrybowanych przez Ciebie użytkowników Wrzuty. Teraz już nic, co ważne, Cie nie ominie!

Lista znajomych to grupa Twoich najbliższych przyjaciół. Tylko oni będą widzieli pliki oznaczone "Dla znajomych". By inny użytkownik został Twoim znajomym musi zaakceptować Twoje zaproszenie, lub Ty musisz zaakceptować jego. Wszystkie otrzymane i wysłane zaproszenia znajdziesz w sekcji "Znajomi", po zalogowaniu.

Chcę by użytkownik "Adam” dodał mnie do listy znajomych.

Kliknij w zieloną ikonę "Dodaj do znajomych", która znajduję się w prawym górnym rogu jego profilu przy awatarze. Jeśli zaakceptuje Twoje zaproszenie, od razu znajdzie się na Twojej liście znajomych.

Chciałem dodać nowego znajomego, ale Wrzuta mówi, że "osiągnąłeś limit znajomych". O co chodzi?

Lista Twoich znajomych posiada wbudowany limit. Tak jak w realnym świecie tak i tu na pewno nie znasz wszystkich w serwisie. Dlatego, by nie budować sztucznych powiązań, ograniczyliśmy max. liczbę znajomych, których możesz posiadać, do 150. Dzięki temu łatwiej będzie Ci kontrolować pliki, które oznaczyłeś jako "Dla znajomych".

pliki / katalogi

Jak mogę przejrzeć pliki innego użytkownika?

Po wejściu do profilu w prawej kolumnie znajduje się sekcja szybkiego dostępu do najnowszych plików użytkownika w podziale na typ multimediów . Znajdziesz tam też ostatnio dodane ulubione pliki (pod warunkiem, że właściciel profilu wyraził na to zgodę - więcej). Tu także znajdziesz katalogi, playlisty, albumy i listę subskrybowanych profili / kanałów właściciela profilu.

Plik publiczny, prywatny, prywatny z linkiem, dla znajomych.

Jeśli chcesz by każdy miał dostęp do Twojego pliku po prostu ustaw jego atrybut jako "publiczny". Wtedy będzie widoczny we wszystkich wykazach w serwisie a także zostanie zindeksowany przez Google. Jeśli jednak chcesz zabezpieczyć plik/pliki masz do wyboru jeden z trzech atrybutów:

 • prywatny: plik będzie widoczny tylko dla Ciebie. Nikt nie będzie mógł go wyszukać, zobaczyć czy się do niego dostać.
 • prywatny z linkiem: plik nie jest widoczny w wynikach wyszukiwania, czy w wykazie Twoich plików. Tylko znajomość linka do materiału (możesz np. wysłać go określonej osobie/grupie osób) pozwoli jego obejrzenie/przesłuchanie
 • dla znajomych: tylko osoby z Twojej listy znajomych będą widzieli te pliki i tylko oni będą mieli do nich dostęp

Atrybut możesz ustawić pojedynczo (przez szybką edycję) lub grupowo (funkcja dostępna z poziomu wykazu Twoich plików).

Katalog "Moje pliki". Dlaczego nie mogę go skasować lub zmienić nazwy?

To jest Twój domyślny katalog. Tu wpdają m.in. pliki, które wrzuciłeś, a którym nie przypisałeś katalogu. Dlatego nie możesz go np. usunąć. Ale jeśli nie masz potrzeby używania go - nie musisz. Możesz utworzyć dowolną liczbę dodatkowych katalogów i nadać im dowolne nazwy.

Komentarze w moim profilu.

By ułatwić Ci zarządzanie i przeglądanie komentarzy do Twoich materiałów (a także odpowiedzi do komentarzy, które zostawiłeś u innych użytkowników) stworzyliśmy panel, w którym znajdziesz najnowsze wpisy. Dzięki niemu żaden Ci nie umknie. Jako właściciel materiału możesz także kasować (np. obraźliwe) komentarze. Jednak by uniknąć nadmiernej "cenzury" ze strony właściciela, takie operacje zostają oznaczone odpowiednią informacją.

Jeśli nie chcesz by się pojawiła po prostu "zgłoś" komentarz do usunięcia. Więcej o komentarzach znajdziesz w podpowiedziach poniżej.

Ktoś w komentarzach mnie obraża. Co mogę zrobić?

Użyj guzika "zgłoś" (znajduje się przy każdym komentarzu). Nasi moderatorzy usuną obraźliwy komentarz. Jeśli jesteś właścicielem pliku możesz samodzielnie usunąć taki komentarz.

Dlaczego nie mogę komentować niektórych plików?

Właściciel pliku (użytkownik, który go wrzucił) oraz moderatorzy mogą zablokować możliwość komentowania plików, jeśli uznają to za stosowne.

Jeszcze wczoraj link działał a dziś wyświetla się informacja "Nie masz uprawnień..." Co zrobiłem nie tak? ;(

To nie Twoja wina. Widocznie właściciel pliku zmienił w międzyczasie atrybut pliku. Tylko znajomi tego użytkownika mogą ten plik zobaczyć. Zawsze możesz wysłać do niego zaproszenie. Jak tylko je przyjmie natychmiast otrzymasz dostęp do pliku.

Jak mogę usunąć swoje pliki?

Możesz usunąć pliki uprzednio zaznaczone, albo pojedynczo, w swoim profilu.. Anonimowi użytkownicy nie mają możliwości usuwania wrzuconych przez siebie plików.

Jak usunąć pliki, które naruszają regulamin?

Wszelkie zgłoszenia naruszeń jak i prośby o usunięcie plików proszę kierować pod adresem:

Oddałem głos "na tak" ale chciałem go zmienić i nie mogę ;(

By uniknąć manipulowania głosami (łapkami) każdy użytkownik może oddać głos na dany plik tylko raz dziennie. Dlatego jeśli już oddasz głos możliwość głosowania (łapki) zostanie dezaktywowana.

Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat liczby odtworzeń / obejrzeń pliku, który dodałem.

Po zalogowaniu, w górnej belce każdego pliku, znajdziesz różowy przycisk statystyk. Kliknij go, a zostaną zaprezentowane dane odtworzeń w podziale na ostatnie: dni, tygodnie, miesiące.

Pomyliłem się w opisie pliku. Chciałbym go poprawić.

Po zalogowaniu, w górnej belce każdego pliku znajdziesz różowy przycisk edycji. Kliknij go a zostaną zaprezentowane wszystkie dane przypisane do pliku. Zmodyfikuj dowolne pola i kliknij przycisk "Zapisz".

Spodobała mi się piosenka i chciałbym ją dodać do ulubionych.

Jeśli jesteś zalogowany i znajdujesz się na stronie pliku pod tytułem znajdziesz ikonę serduszka. Kliknij w nią a plik zostanie dodany do Twojego zbioru plików ulubionych. W każdej części serwisu możesz też dodawać pliki do ulubionych najeżdżając kursorem na miniaturę pliku i klikając w ikonę serduszka, która znajduje się w jej prawym górnym rogu. Do ulubionych możesz dodawać jedynie pliki obce (nie wrzucone przez Ciebie).

Nie podoba mi się ikona na katalogu. Jak mogę ją zmienić?

Ikonka katalogu zmienia się automatycznie. Zawsze gdy dodasz nowy plik do katalogu ikonka podmieni się.

Coś mi się tu spodobało i nie wiem jak to pokazać koledze!

Możesz skopiować link do materiału i wysłać mailem lub np. przez GG. Możesz też skorzystać z opcji "Poleć na". Wybierz interesujący Cię serwis społecznościowy i postępuj zgodnie z instrukcjami. W ciągu kilku sekund informacja o pliku znajdzie się we wskazanym serwisie. Jeśli masz profil na Facebooku najprostszą opcją jest kliknięcie w guzik "Lubię to", który znajduje się nad playerem lub zdjęciem.

playlisty / albumy

Chciałbym stworzyć playlistę lub album ale nie wiem jak się za to zabrać.

To dziecinnie proste. Wystarczy, że na miniaturze pliku, który chcesz dodać do playlisty klikniesz ikonkę "+" (znajduje się w górnym, lewym rogu). Plik trafi do schowka, w którym możesz dokonać podstawowej edycji: zmienić kolejność, usunąć element. Możesz też z tego poziomu klikając guzik "Play" odtworzyć szybką playlistę (a w przypadku albumu odtworzyć w trybie "slideshow"). By zapisać playlistę lub album już musisz się zalogować (musimy wiedzieć komu ją przypisać).

Na mojej playliście było 30 elementów a dziś już tylko 18. Co się stało?! ;(

Powodów może być kilka. Pliki mogły zostać usunięte z powodu naruszenia regulaminu, albo sam właściciel zmienił ich atrybut (np. z publicznych plików zrobił prywatne - dlatego straciłeś do nich dostęp).

Jak jestem zalogowany widzę na playliście 50 elementów a po wylogowaniu już tylko 30.

Jak uruchomisz edycję swojej playlisty będziesz widział, które elementy zostały usunięte, a które zmieniły atrybuty. Możesz je wszystkie usunąć jednym poleceniem, które pojawia się na górnej, żółtej belce.

Sprawdź też czy przypadkowo nie zmieniłeś sam atrybutów swoich plików np. na prywatne. Wtedy ich nie widzisz będąc niezalogowanym, a co za tym idzie, playlista w tym trybie odczytu ich nie zawiera.

Nie mogę znaleźć guzika "Zapisz" w czasie pełnej edycji playlisty!

Bo go nie ma ;) Każde twoje działanie: przenoszenie, kasowanie od razu jest zapisywane.

Dlaczego nie mogę ustawić playlisty "Dla znajomych" tak jak pliku?

Playlista obecnie ma tylko dwa atrybuty: publiczny i prywatny z linkiem. Są traktowane analogicznie do plików o takich atrybutach. Jeśli jednak dodasz do nich np. pliki prywatne to nie będą one widoczne przez innych użytkowników.

Chciałbym zmienić obrazek w ikonie playlisty.

Ok, wejdź do edycji playlisty i kliknij w miniaturkę, którą chciałbyś ustawić jako wizytówkę. Pamiętaj jednak, że jeśli wskażesz plik, który posiada atrybut "Dla znajomych" a sama playlista jest publiczna to użytkownik, który nie jest Twoim znajomym na ikonie playlisty zobaczy miniaturkę z najnowszego, publicznego pliku dodanego do playlisty. Dlatego sugerujemy ustawiać miniaturki tylko z publicznych plików.

Podoba mi się playlista innego użytkownika. Chciałbym ją mieć.

Ok, kliknij w ikonkę "Dodaj do ulubionych". Dzięki temu będziesz miał do niej zawsze łatwy dostęp przez sekcję playlist w Twoim profilu. Dodatkowo jeśli autor doda do niej nowe pliki, Ty zawsze będziesz miał dostęp do aktualnej wersji.

player

Chciałbym, by player z plikiem był widoczny na mojej stronie. Co mam zrobić?

Pod każdym materiałem video i audio znajduje się link "Kody na stronę". Ustaw rozmiar playera i skopiuj "kod na www" na swoją stronę. Player automatycznie się zaembeduje.

Nie mogę otworzyć pliku. Wyskakuje błąd i nie mogę nic zrobić.

Przede wszystkim sprawdź, czy nie masz zainstalowanego flash bloka i ad bloka. Pierwszy blokuje wtyczkę Flash PLayer (potrzebną do prawidłowego działania playera), drugi blokuje reklamy. Jeśli linki, które próbuje zaciągnąć player z naszeg serwera są blokowane (a tak działa ad block) player nie może się załadować i wyświetla błąd. Dlatego zanim skontaktujesz się z nami, upewnij się, że nie masz zainstalowanych programów, które mogą blokować poprawne działanie playera. Warto też sprawdzić stronę z playerem na innej przeglądarce i wyłączyć program antywirusowy. Jeśli mimo tego player nadal nie działa prosimy o kontakt na mail: team@wrzuta.pl

upload

Jakie typy plików są akceptowane?

Wrzuta obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty multimedialne w tym:

Ile plików ogólnie mogę wrzucić na serwis?

Obecnie nie ma żadnych ograniczeń na ilość wrzucanych plików, poza objętościowymi na jeden plik podanymi powyżej.

Wrzuciłem pliki ale ich nie widzę. Co się stało?

Pliki zanim trafią do Twojego profilu (chyba, że zostały od razu, w czasie uploadu, zaznaczone jako "Prywatne" lub "Dla znajomych") muszą zostać przekonwertowane (czyli ich format musi zostać dostosowany do wymogów naszych playerów) oraz zaakceptowane przez moderacje. Stan swoich plików po wrzuceniu możesz sprawdzić po zalogowaniu w zakładce "Oczekujące".

Tagi, kategorie.. Po co to wszystko?!

Pamiętaj, że z Twoich plików mogą skorzystać też inni użytkownicy Wrzuty. Dlatego nim lepiej opiszesz swoje pliki, tym łatwiej będzie do nich dotrzeć. Szczególnie ważne jest poprawne oznaczenie kategorii.

Co to są "tagi"?

W czasie wrzucania plików możesz nadawać im tagi - jest to rozwiązanie mające na celu ułatwienie kategoryzacji plików. Najpopularniejsze tagi (czyli jednocześnie, tematy do których odnoszą się pliki) są oznaczane na stronie głównej.

Chciałbym zmienić miniaturę pliku, który wrzuciłem.

W przypadku plików wideo po skonwertowaniu możesz kliknąć na miniaturkę. Wyświetlą się dostępne dla tego pliku miniatury. Dla plików graficznych możesz skorzystać z opcji skalowania / cropowania miniaturki. Jeśli w trakcie wgrywania nie było dołączonej okładki do pliku audio, możesz też ją dodać po skończonej konwersji.

W każdym przypadku możesz zmienić te miniaturki już w edycji pliku. Pamiętaj jednak, że by mieć dostęp do tych funkcji musisz być zalogowany wrzucając nowe materiały.

Czekam i czekam, aż pliki się skonwersują i nic.

Czasem zdarza się, że kolejka plików oczekujących na konwersję wydłuża się. Mogą też pojawić błędy w czasie przetwarzania plików. W takiej sytuacji Wrzuta próbuje kilka razy skompresować materiał. Jak w przypadku każdego softu także i nasz nie jest w 100% odporny. Jednak staramy się minimalizować ew. problemy.

gry

Czy muszę być zarejestrowany na Wrzucie, by grać?

Nie, każda gra ze względu na różnych developerów wymaga oddzielnej rejestracji. Dlatego nie musisz się logować na Wrzutę by zagrać. Logowanie jest potrzebne tylko wtedy jeśli chciałbyś dodać do galerii gry swoje screeny lub filmy.

Chciałbym pochwalić się innym moimi osiągnięciami. Co mogę zrobić?

Zrób ciekawe screeny lub nagraj filmik z gry, która znajduje się na Wrzucie. Z przyjemnością je zaprezentujemy je na stronie głównej gier (?)

Teksty

Czy muszę być zalogowanym, aby dodać tekst?

Nie, nie musisz. Jednak każda zalogowana osoba zbiera punkty, które są uwzględniane przy tworzeniu rankingu "Top Wrzucających"

Jak liczycie punkty?

To proste. Wszystkie poprawnie podane dane liczymy wg schematu:

 • Za dodanie tekstu (wykonawca, tytuł, gatunek + tekst) - 30 pkt.
 • za dodanie zdjęcia wykonawcy - 5 pkt.
 • Za dodanie albumu (tytuł) - 5 pkt.
 • Za dodanie albumu (okładka) - 5 pkt.
 • Za dodanie albumu (rok) - 2 pkt.
 • Za dodanie tłumaczenia - 20 pkt.
 • Za dodanie autora tekstu - 5 pkt.
 • Za dodanie kompozytora - 5 pkt.
 • Za przypięcie wideo - 10 pkt.
 • Za przypięcie audio - 5 pkt.

Jeśli więc np. poprawnie dodałeś/łaś tekst piosenki, album (wraz z okładką i rokiem wydania) a do tego dodałeś/łaś tłumaczenie, doliczymy do Twojego konta 62 pkt.

Dodałem tekst, ale go nie widzę.

Każdy tekst jest weryfikowany (ten proces może potrwać nawet kilka godzin, zwykle jednak trwa o wiele szybciej). Jeśli zawiera nieprawidłowe dane lub dubluje się z już istniejącym tekstem, może nie zostać dodany.

Nie mogę dodać zdjęcia, a to które dodałem wygląda dziwnie.

Wszystkie pliki graficzne muszą mieć minimum 300 x 300 pikseli. Jeśli wgrywane przez Ciebie zdjęcie ma więcej niż 2 MB też nie zostanie przyjęte. Sprawdź, czy te warunki zostały spełnione.

Jeśli wgrane zdjęcie wygląda na zniekształcone lub przycięte spróbuj za pomocą darmowych programów dostępnych w sieci wyciąć z niego obszar w formie kwadratu i wgrać ponownie.

Chciałbym dopisać tłumaczenie do piosenki...

Super! Kliknij przycisk "Dodaj tłumaczenie", który znajduje się pod tekstem oryginalnym. W polu, które się pojawi wpisz tekst a następnie zapisz. Jeżeli Twoje tłumaczenie zostanie opublikowane w serwisie i jeśli byłeś zalogowany, zostaną Ci doliczone punkty.

Nie wpisałem niektórych danych w czasie w czasie dodawania tekstu. Czy mogę je dopisać?

Tak, dane możesz uzupełnić w sekcji "Metryczka".

Dodałem plik wideo do tekstu, ale zniknął.

Prawdopodobnie plik został dodany niezgodnie z regulaminem serwisu.

Widzę błąd w tekście piosenki. Jak mogę go poprawić?

Klikając przycisk "Edytuj tekst". Ta sama zasada dotyczy tłumaczenia.

Ktoś wgrał złe zdjęcie wykonawcy (okładkę albumu). Jak można je zmienić?

Obecnie nie można. Pracujemy nad tym byście mogli dodawać wiele zdjęć do profili wykonawców.

Top wrzucających teksty. Wciąż dodaję nowe teksty, ale mnie tam nie ma.

Musisz się bardziej postarać. Widocznie inni są wciąż lepsi ;) Nie zniechęcaj się jednak. Ranking jest tworzony na podstawie tylko ostatnich 7 dni.

Wrzuć do schowka
Utwórz nową playlistę
OK